• Banner

Leica

Kategorie

Nivel
Elektronarzędzia Niviel - e-narzedzia.pl

Nivel

Jest 2 produkty(ów).

Wyświetlam 1-2 z 2 elementów
Aktywne filtry

Odniesienie: NL520-Z

Marka: Nivel

Niwelator rotacyjny Nivel System NL 520 Digital

Zestaw zawiera: NL520 - niwelator laserowy RD700 - cyfrowy czujnik laserowy + NL-BR - uchwyt czujnika na łatę RC-5 - pilot zdalnego sterowania AKU LI-ION 2600 - akumulatorki litowo-jonowe CH-6 - ładowarka TR-R - tarczka laserowa GL-R - okulary laserowe Instrukcja obsługi Kufer transportowy Statyw aluminiowy Łata laserowa

Cena 4 292,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Elektronarzędzia Nivel do pracy w terenie

Dostępność w hurtowni narzędzi Nivel System przyciąga klientów z sektora budowlanego, architektonicznego, geodezyjnego i rolniczego. To nasza rodzima marka, która oferuje profesjonalne narzędzia pomiarowe - niwelatory optyczne i laserowe, dalmierze, poziomice i koła pomiarowe.
Jest to marka niezwykle ceniona przez wszystkich klientów, którzy pracują w terenie i potrzebują wykonać precyzyjne pomiary.

Niwelatory laserowe w hurtowni Profi Partner

Wśród elektronarzędzi Nivel można w naszym sklepie znaleźć niwelatory laserowe - to szybkie urządzenia pomiarowe do prac poziomych zarówno wewnątrz budynku, jak i na otwartym terenie. Łatwa w obsłudze i lekka konstrukcja sprawia, że każdy może wykonać takie dokładne pomiary. Elektronarzędzia Nivel z kategorii niwelatorów laserowych świetnie zastępują niwelatory optyczne, emitując poziomą płaszczyznę laserową. Sprzęt ten może być obsługiwany wyłącznie przez jedną osobę, a dokładność pomiaru przewyższeń wyrażona jest w milimetrach. Elektronarzędzia Nivel są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne i potrafią działać nawet podczas kilku długich dni pracy w terenie, ze względu na wbudowane solidne akumulatory.

Prezentacja niwelatorów przez doradców handlowych

Nasza kadra fachowców chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące zasad działania elektronarzędzi Nivel. Bardzo dobrze znamy zalety urządzeń tej marki, dzięki czemu możemy rzetelnie przedstawić klientom obsługę niwelatorów i odpowiedzieć na pytania dotyczące jakości tych produktów.

Śledź nas na Facebooku