Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Banner

Dalmierz laserowy Bosch GLM50C
  • Dalmierz laserowy Bosch GLM50C
  • Dalmierz laserowy Bosch GLM50C

Dalmierz laserowy GLM50C Professional

0601072C00
Dalmierz laserowy GLM 50 C Professional to inteligentne rozwiązanie do pomiarów i dokumentacji. Dzięki komunikacji przez Bluetooth®, pomiary można w wygodny sposób przenieść do aplikacji Bosch MeasureOn w celu ich udokumentowania.
863,46 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

help_outlineZapytaj o produkt
Dalmierz laserowy GLM50C Professional

Dalmierz laserowy GLM50C Professional

Dalmierz laserowy GLM 50 C Professional to inteligentne rozwiązanie do pomiarów i dokumentacji. Dzięki komunikacji przez Bluetooth®, pomiary można w wygodny sposób przenieść do aplikacji Bosch MeasureOn w celu ich udokumentowania.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Zalety

Optymalny pomiar z wykorzystaniem funkcji Connectivity – inteligentne rozwiązanie do pomiarów i dokumentacji

  • Szybki i efektywny transfer oraz dokumentacja danych dzięki komunikacji przez Bluetooth® oraz aplikacji Bosch MeasureOn
  • Szeroka funkcjonalność obejmuje funkcję tyczenia oraz czujnik nachylenia w zakresie do 360°
  • Łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika oraz podświetlanemu wyświetlaczowi z funkcją obracania obrazu

Narzędzie jest także wyposażone w szereg funkcji pomiarowych, w tym funkcję tyczenia oraz czujnik nachylenia w zakresie do 360°, który ułatwia pomiary kątów oraz zastosowania związane z poziomowaniem. Intuicyjny interfejs użytkownika oraz podświetlany wyświetlacz z funkcją obracania obrazu zapewniają łatwą obsługę i czytelność wskazań podczas pracy.

Narzędzie jest przeznaczone do pomiarów powierzchni podłóg/ścian oraz kubatur pomieszczeń. Idealnie sprawdza się w przypadku architektów, kierowników budowy, elektryków, monterów elementów suchej zabudowy, cieśli oraz malarzy.

Oprócz zabezpieczenia przed pyłem i bryzgami wody dalmierz laserowy GLM 50 C Professional posiada także wytrzymałą i odporną na uderzenia obudowę, która chroni narzędzie przed uszkodzeniem wskutek upadku z wysokości maks. 1 metra.

Kolor lasera czerwony
Zasięg 0.05-50 m
Dokładność 1.5 mm
Funkcje pomiarowe pomiar odległości, tyczenie, powierzchnia, objętość, dodawanie, odejmowanie, pomiar ciągły, powierzchnia ścian, Pitagoras
Odporność IP54
Zasilanie 2 x AAA 1.5 V
Wymiary 106 x 45 x 24 mm
Masa 0.4 kg
Szczegóły produktu
0601072C00
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Odniesienie: 0601063204

Marka: Bosch

Laser liniowy GLL 2-80P

Wysoka efektywność pracy: równoczesne prace niwelacyjne w poziomie i w pionie w całym pomieszczeniu, przy pomocy tylko jednego urządzenia Duży zasięg pracy: precyzyjna praca w kole o średnicy 80 m przy zastosowaniu odbiornika LR 2 Professional Łatwa obsługa: automatyczna niwelacja do nachylenia 4° w ciągu 4 sekund, zwarta konstrukcja

Cena 1 836,39 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: na332-set

Marka:

Niwelator optyczny NA 332 + statyw 160cm + łata 5 m

Zestaw niwelator optyczny Leica NA 332 + statyw + łata niwelacyjna. Unikalny, dokładny i łatwy w obsłudze. Szybkie i łatwe pomiary. Unikalna konstrukcja. Najwyższa dokładność niwelacji. Zaprojektowany do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Cena 1 499,00 zł
Więcej
Na stanie

Odniesienie: na324-set

Marka:

Niwelator optyczny NA 324 + statyw 160cm + łata 5 m

Zestaw niwelator optyczny Leica NA 324 + statyw + łata niwelacyjna. Unikalny, dokładny i łatwy w obsłudze. Szybkie i łatwe pomiary. Unikalna konstrukcja. Najwyższa dokładność niwelacji. Zaprojektowany do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Cena 1 349,00 zł
Więcej
Na stanie

Odniesienie: 0601096603

Marka: Bosch

Kątomierz DWM 40L

Precyzyjne mierzenie kątów 2 czytelne wyświetlacze z przodu i z tyłu urządzenia Nie wymaga kalibrowania Maksymalną dokładność przez długi okres użytkowania zapewnia wbudowany, odporny na zużycie i niezależny od temperatury kątomierz precyzyjny

Cena 904,05 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 864413

Marka:

Lino, laser krzyżowy L2 - SET

Laser krzyżowy Leica Lino L2 to precyzyjne urządzenie do pionowania i poziomowania. Doskonałe narzędzie do wyznaczania położenia Wyjątkowa jakość optyki Samopoziomujące Dokładne wyznaczanie kąta 90° Funkcja blokady Doskonała widoczność Wysoka precyzja wyświetlanych linii

Cena 1 099,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Odniesienie: 6005986

Marka:

Niwelator laserowy Rugby 620 + RE160 + aku + łata + statyw

Niwelator laserowy Leica RUGBY 620. Niezawodny i bardzo dokładny – nie popełnisz żadnych błędów Szybka kontrola poziomu wylewanego betonu, dokładne poziomowanie szalunków, ław, podkładów, płyt, spadków i odwodnień Manualne ustawienie spadków na dwóch osiach: X i Y Przygotowany do pracy w ekstremalnych temperaturach, na każdej budowie przez cały rok.

Cena 6 199,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Odniesienie: 6014156-2

Marka:

Wykrywacz instalacji podziemnych System Digicat DD120 + Torba

Wykrywacz przeznaczony dla specjalistów z branży budowlanej, którzy muszą zrozumie, co znajduje się poniżej placu budowy. Wykrywacz przewodów Leica DD 120 to prosty i intuicyjny w obsłudze instrument zaprojektowany do wykrywania i omijania instalacji podziemnych podczas prowadzenia wykopów.

Cena 4 850,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku