• Autoryzacja Leica Geosystems

  Autoryzacja Leica Geosystems
 • Banner

 • Mapa dojazdu

Piły
Piły - Sklep e-narzedzia.pl

Piły

Aktywne filtry

Odniesienie: 060164C800

Marka: Bosch

Piła szablasta GSA 1100E, 1100W

Optymalna widoczność w każdej sytuacji Wbudowane diody LED gwarantują lepszą widoczność materiału Wydajny silnik o mocy 1.100 W zapewnia szybkie tempo piłowania Metalowy zaczep do zawieszenia narzędzia podczas przerwy w pracy System montażu SDS gwarantuje szybką i komfortową wymianę brzeszczotów Pokryta gumą obudowa przekładni zapewnia bezpieczne i...

Cena 982,77 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 4933478293

Marka: Milwaukee

M18 FUEL™ PIŁA SZABLASTA SAWZALL™

Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ zapewnia do 5x dłuższą żywotność silnika i do 30% szybsze cięcie Opatentowany system ochrony przekładni zębatej wydłuża żywotność przekładni i silnika poprzez pochłanianie gwałtownych zmian obciążenia spowodowanych nagłym zablokowaniem się brzeszczotu

Cena 1 040,46 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Piły szablaste znajdują zastosowanie zarówno w warsztatach i firmach remontowo-budowlanych jak i wśród amatorów. Dostępne są w wersji elektrycznej i akumulatorowej, co pozwala na wybór narzędzia adekwatnie do faktycznego zapotrzebowania. W zależności od wybranego brzeszczotu piła szablasta może zostać wykorzystana do cięcia materiałów różnego typu – od miękkich, po twarde, a nawet bardzo twarde.

Wyposażona w odpowiednie ostrze piła szablasta doskonale radzi sobie z cięciem:

 • drewna, płyt pilśniowych, miękkich tworzyw sztucznych,
 • stali nierdzewnej, metalu i materiałów abrazyjnych,
 • materiałów wymagających obróbki przy pomocy elastycznego ostrza.

Piły szablaste Bosch

Do zastosowań wewnątrz doskonale sprawdzają się piły szablaste Bosch zasilane przewodowo. Charakteryzuje je większa moc, a co za tym idzie większa wydajność pracy. Tam, gdzie nie możemy skorzystać z zasilania sieciowego sprawdzą się piły akumulatorowe. Z ich zalet możemy korzystać na zewnątrz, jak również w halach i warsztatach z ograniczonym dostępem od zasilania z sieci.

Piły szablaste Bosch to szereg cech, które korzystnie wpływają na pracę z urządzeniem. Modele wyposażone we wbudowane diody LED gwarantują optymalną widoczność w każdej sytuacji, także w trudnodostępnych miejscach. Wydajny silnik zapewnia szybkie tempo piłowania, a w rezultacie wydajną pracę, która nie wymaga dużego nakładu siły fizycznej operatora. Zamek SDS gwarantuje natomiast szybką i komfortową wymianę brzeszczotów. Dodatkową zaletą systemu montażu SDS jest dostępność szerokiej gamy brzeszczotów do pił szablastych o bardzo zróżnicowanych parametrach pracy.

Piły szablaste w asortymencie e-narzedzia.pl

Dostarczając Klientom piły szablaste do zastosowań półprofesjonalnych i profesjonalnych stawiamy na narzędzia znanych i cenionych producentów, których wybór stanowi gwarancję wysokiej sprawności i bezawaryjnej pracy przez długi czas eksploatacji. Klientów zainteresowanych rozszerzeniem parku narzędziowego o wysokiej jakości piły szablaste zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Profi Partner z przyjemnością udzieli odpowiedzi na Państwa pytania i pomoże w wyborze narzędzia adekwatnie od rzeczywistego zapotrzebowania.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na brzeszczoty do pił szablastych. Oferujemy szeroki asortyment ostrzy dedykowanych do pracy z różnymi materiałami. Ufamy, że ich wybór przełoży się na wysoki komfort pracy z urządzeniem oraz wysoką jakość efektu finalnego.

Piły Milwaukee– zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem

 • piły łańcuchowe
 • piły szablaste
 • pilarki taśmowe
 • pilarki tarczowe
 • wyrzynarki
 • pilarki brzeszczotkowe
 • przecinarki
 • piły ukosowe

Śledź nas na Facebooku