Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wszystkie bestsellery
  • Autoryzacja Leica Geosystems

    Autoryzacja Leica Geosystems
  • Banner

  • Mapa dojazdu

Tarcze diamentowe
Najwyższej jakości tarcze diamentowe - e-narzedzia.pl

Tarcze diamentowe

Jest 183 produkty(ów).

Wyświetlam 1-12 z 183 elementów
Aktywne filtry

Odniesienie: 10704115

Marka: Solga Diamant

Tarcza diamentowa Turbo Profesional Line 115 mm x 22,2 mm x 2,2 mm x 7,5 mm

Profesjonalna tarcza ogólnego zastosowania. Przeznaczona do cięcia materiałów budowlanych zarówno twardych jak i abrazyjnych. Dzięki konstrukcji diamentu typu turbo uzyskano dużą szybkość cięcia oraz szybsze odprowadzanie urobku z ciętego materiału. W celu polepszenia właściwości tnących tarczy zalecane jest naprzemienne używanie jej do cięcia raz...

Cena 74,42 zł
Więcej
Na stanie

Najwyższej jakości tarcze diamentowe

Oferujemy niezbędne w branży budowlanej i wykończeniowej tarcze diamentowe do cięcia różnego typu materiałów. Nasze wieloletnie doświadczenie jako dostawcy tarcz diamentowych do szlifierek, bruzdownic, przecinarek i pił do cięcia, stawia nas na pozycji zaufanego partnera biznesowego dla naszych klientów.

W naszym sklepie proponujemy tarcze diamentowe renomowanych producentów: Proficut, Samedia, Bycon, Solga Diamant, Lissmac, Bosh, Hawera w różnych rozmiarach - najmniejsza średnica tarczy to 115 mm, a największa to aż 600 mm. Najszersza oferta obejmuje tarcze diamentowe o średnicach 125, 230 i 350 mm.

Tarcze diamentowe przeznaczone do cięcia różnych materiałów

Nasza hurtownia proponuje klientom zarówno uniwersalne tarcze diamentowe do cięcia, jak i modele przeznaczone do konkretnych materiałów, m.in. do:

  • betonu i kamienia,
  • ceramiki,
  • asfaltu,
  • materiałów abrazyjnych.

Dobierzemy tarczę diamentową do konkretnych potrzeb

Poszczególne modele tarcz diamentowych różnią się między sobą średnicą, zastosowaniem, żywotnością oraz szybkością cięcia - wybór odpowiedniej nie zawsze jest taki oczywisty. Na życzenie klientów pomagamy w doborze tarcz diamentowych do posiadanych narzędzi oraz prac, jakie klienci chcą wykonać. Pomożemy uniknąć niepotrzebnych błędów i rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat produktów, polecimy tylko te sprawdzone i adekwatne do danego zadania.

Zapraszamy po niezawodne narzędzia i tarcze diamentowe do naszej hurtowni.

Śledź nas na Facebooku