Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 3 690,00 zł

Średnica zewnętrzna tarczy

Średnica zewnętrzna tarczy

Otwór mocujący

Otwór mocujący

Szerokość cięcia

Szerokość cięcia

Wysokość segmentów

Wysokość segmentów

  • Banner

Leica

Kategorie

Jest 177 produkty(ów).

Wyświetlam 1-16 z 177 elementów
Aktywne filtry

Odniesienie: 771214

Marka: ProfiCut

Tarcza diamentowa 125 mm x M14 do cięcia i szlifowania

Tarcza diamentowa do cięcia i szlifowania, Dzięki specjalnemu układowi proszku diamentowego, tarcza może być używana do cięcia i szlifowania różnych materiałó, takich jak granit, beton, ceramika, kamień itp. Tarcza przystosowana do zamocowania na szlifierce o średnicy tarczy 125 mm i gwincie M14.

Cena 84,13 zł Cena podstawowa 93,48 zł
Więcej
Dostępny

Odniesienie: 553525

Marka: ProfiCut

Tarcza diamentowa 350 mm x 25,4 mm Turbo do betonu

Tarcza diamentowa PREMIUM ze specjalną budową segmentów umożliwiająca pracę w wielu materiałach budowlanych, Sprawdzi się w cięciu betonu, granitu, piaskowca i kamienia, Otwory w segmencie ułatwiają usuwanie urobku i dodatkowo chłodzą segment, Cięcie na sucho i na mokro Zastosowanie: piła stołowa, przecinarka ręczna, przecinarka jezdna o mocy do 9...

Cena 281,18 zł Cena podstawowa 312,42 zł
Więcej
Dostępny

Najwyższej jakości tarcze diamentowe

Oferujemy niezbędne w branży budowlanej i wykończeniowej tarcze diamentowe do cięcia różnego typu materiałów. Nasze wieloletnie doświadczenie jako dostawcy tarcz diamentowych do szlifierek, bruzdownic, przecinarek i pił do cięcia, stawia nas na pozycji zaufanego partnera biznesowego dla naszych klientów.

W naszym sklepie proponujemy tarcze diamentowe renomowanych producentów: Proficut, Samedia, Bycon, Solga Diamant, Lissmac, Bosh, Hawera w różnych rozmiarach - najmniejsza średnica tarczy to 115 mm, a największa to aż 600 mm. Najszersza oferta obejmuje tarcze diamentowe o średnicach 125, 230 i 350 mm.

Tarcze diamentowe przeznaczone do cięcia różnych materiałów

Nasza hurtownia proponuje klientom zarówno uniwersalne tarcze diamentowe do cięcia, jak i modele przeznaczone do konkretnych materiałów, m.in. do:

  • betonu i kamienia,
  • ceramiki,
  • asfaltu,
  • materiałów abrazyjnych.

Dobierzemy tarczę diamentową do konkretnych potrzeb

Poszczególne modele tarcz diamentowych różnią się między sobą średnicą, zastosowaniem, żywotnością oraz szybkością cięcia - wybór odpowiedniej nie zawsze jest taki oczywisty. Na życzenie klientów pomagamy w doborze tarcz diamentowych do posiadanych narzędzi oraz prac, jakie klienci chcą wykonać. Pomożemy uniknąć niepotrzebnych błędów i rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat produktów, polecimy tylko te sprawdzone i adekwatne do danego zadania.

Zapraszamy po niezawodne narzędzia i tarcze diamentowe do naszej hurtowni.

Śledź nas na Facebooku