• Autoryzacja Leica Geosystems

    Autoryzacja Leica Geosystems
  • Banner

  • Mapa dojazdu

Otwornice diamentowe
Otwornice diamentowe do ceramiki i kamienia - e-narzedzia.pl

Otwornice diamentowe

Aktywne filtry

Odniesienie: 265172

Marka: Hawera

Otwornica diamentowa na mokro XH Ceramics 19 mm

Otwornice diamentowe XH Ceramics polecane do obróbki miękkich i średnio twardych płytek ceramicznych i podłogowych (np. w terakocie). Specjalnie przystosowane do wykonywania czystych otworów przelotowych pod rury instalacji sanitarnych, grzewczych oraz elektrycznych. Średnica robocza: 19 mm.

Cena 67,24 zł Cena podstawowa 134,48 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 265192

Marka: Hawera

Otwornica diamentowa na mokro XH Ceramics 83 mm

Otwornice diamentowe XH Ceramics polecane do obróbki miękkich i średnio twardych płytek ceramicznych i podłogowych (np. w terakocie). Specjalnie przystosowane do wykonywania czystych otworów przelotowych pod rury instalacji sanitarnych, grzewczych oraz elektrycznych. Średnica robocza: 83 mm.

Cena 205,77 zł Cena podstawowa 411,53 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 265173

Marka: Hawera

Otwornica diamentowa na mokro XH Ceramics 20 mm

Otwornice diamentowe XH Ceramics polecane do obróbki miękkich i średnio twardych płytek ceramicznych i podłogowych (np. w terakocie). Specjalnie przystosowane do wykonywania czystych otworów przelotowych pod rury instalacji sanitarnych, grzewczych oraz elektrycznych. Średnica robocza: 20 mm.

Cena 69,40 zł Cena podstawowa 138,79 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 265177

Marka: Hawera

Otwornica diamentowa na mokro XH Ceramics 32 mm

Otwornice diamentowe XH Ceramics polecane do obróbki miękkich i średnio twardych płytek ceramicznych i podłogowych (np. w terakocie).Specjalnie przystosowane do wykonywania czystych otworów przelotowych pod rury instalacji sanitarnych, grzewczych oraz elektrycznych.Średnica robocza: 32 mm.

Cena 86,08 zł Cena podstawowa 172,15 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 265180

Marka: Hawera

Otwornica diamentowa na mokro XH Ceramics 44 mm

Otwornice diamentowe XH Ceramics polecane do obróbki miękkich i średnio twardych płytek ceramicznych i podłogowych (np. w terakocie). Specjalnie przystosowane do wykonywania czystych otworów przelotowych pod rury instalacji sanitarnych, grzewczych oraz elektrycznych. Średnica robocza: 44 mm.

Cena 117,61 zł Cena podstawowa 235,23 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Otwornice diamentowe do obróbki ceramiki

Otwornica do ceramiki może okazać się potrzebna chociażby podczas remontu łazienki lub kuchni - pomoże ona przejść przez proces układania płytek bez większych komplikacji i całkiem sprawnie. Nie ważne, czy planujemy kłaść płytki na podłodze, czy ścianie - każde z tych zadań wymaga precyzji, a zwłaszcza wiercenie otworów w glazurze. Polecamy zatem zagłębić się w asortyment akcesoriów do wiertarek i szlifierek w naszej hurtowni.
Dzięki otwornicy do ceramiki, nie trzeba wykonywać uciążliwych nacięć na płytkach i cały proces trwa o wiele krócej.

Otwornica do ceramiki - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Podpowiadamy klientom dobór odpowiedniego typu otwornicy do prac, jakie chcą wykonać. Wybór otwornicy do ceramiki z właściwym kształtem i liczbą zębów da klientowi gwarancję, że otwory w płytkach będą miały estetyczne, gładkie krawędzie. Nawet najdroższa, ale źle dobrana otwornica do ceramiki tylko dołoży nam pracy i nie pozwoli uzyskać efektu, na którym nam zależy. W razie jakichkolwiek wątpliwości podczas zakupu, nasi doradcy wytłumaczą, na co zwrócić uwagę i pomogą wybrać odpowiednie produkty.

Warto także zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana otwornica. Otwornice diamentowe to narzędzia stworzone do zadań specjalnych, również do wykonywania otworów w glazurze. To najbardziej trwałe i wydajne otwornice z wszystkich dostępnych rodzajów, stworzone do tych najtwardszych materiałów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą otwornic diamentowych - pojedynczych oraz stworzonych praktycznych zestawów, do pracy na sucho i na mokro.

Śledź nas na Facebooku