Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Autoryzacja Leica Geosystems

    Autoryzacja Leica Geosystems
  • Banner

  • Mapa dojazdu

Filter by price

Price:
Szlifierki podłogowe
Szlifierki podłogowe - Sklep e-narzedzia.pl

Szlifierki podłogowe

Jest 4 produkty(ów).

Wyświetlam 1-4 z 4 elementów
Aktywne filtry

Odniesienie: 370229

Marka: SAMEDIA

Szlifierka podłogowa FGR 500

FGR500 staje się nowym punktem odniesienia w szlifowaniu podłóg, łącząc praktyczność i wydajność na niewielkiej powierzchni. Mały, wydajny, lekki i zwrotny, sprawdza się pod każdym względem!

Cena 20 828,82 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Szlifierki podłogowe to maszyny budowlane znajdujące zastosowanie w pracach budowlanych i remontowych, a także przy regeneracji posadzek przemysłowych. Szlifierki podłogowe sprawdzają się w szczególności do przygotowywania posadzki pod system wykończeniowy, jak również czyszczenia powierzchni betonowych z pozostałości po kleju i innych materiałach budowlanych. Wysokiej jakości szlifierki bardzo dobrze nadają się także do prac w zakresie regeneracji i renowacji podłóg betonowych i kamiennych. Z ich zalet można korzystać w pomieszczeniach oraz na zewnątrz.

Co wyróżnia dobre szlifierki podłogowe?

Oferta szlifierek podłogowych dostępnych na rodzimym rynku jest bardzo szeroka i obfituje w rozwiązania odpowiadające na zróżnicowane oczekiwania środowiska pracy. Po czym rozpoznać dobrą szlifierkę do posadzki? Dobre urządzenie to przede wszystkim takie, którego parametry pracy odpowiadają naszym wymaganiom. Dlatego zawsze warto sprawdzić wydajność urządzenia, która znajduje bezpośrednie przełożenie na jakość i szybkość szlifowania.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży narzędziowej staramy się dostarczać Klientom wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania. Nasz asortyment to szlifierki podłogowe, które wyróżniają się m.in.:

  • wysoką prędkością pracy,
  • wydajnym odsysaniem pyłu,
  • niewielką wagą umożliwiającą łatwy transport urządzenia,
  • bezawaryjną pracą przez długi czas eksplantacji,
  • możliwością obsługi małych i dużych powierzchni, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności pracy.

Szlifierki podłogowe – sprawdź ofertę sklepu e-narzedzia.pl

Jako ceniony dostawca rozwiązań dla branży remontowo-budowlanej Klientom oferujemy szlifierki podłogowe Bycon i SAMEDIA. W stałym asortymencie posiadamy urządzenia zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności szlifowania powierzchni, co umożliwia efektywną pracę z urządzeniem w nawet w najbardziej wymagającym środowisku pracy. Oferowane szlifierki podłogowe cechują się niewielką wagą oraz kompaktową budową, dzięki czemu są łatwe w transporcie i mogą być użytkowane także w warunkach ograniczonej przestrzeni. Nasz asortyment uzupełnia oferta tarcz do szlifierek podłogowych do szlifowania wielu powierzchni o różnych twardościach i różnym składzie, segmentów szlifujących oraz głowic szlifierskich.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań do konkretnych zastosowań, tak obsługi małych, jak i dużych powierzchni.

Śledź nas na Facebooku