• Autoryzacja Leica Geosystems

    Autoryzacja Leica Geosystems
  • Banner

  • Mapa dojazdu

Niwelatory optyczne
Niwelatory optyczne - Leica - Sklep e-narzedzia.pl

Niwelatory optyczne

Aktywne filtry

Odniesienie: 840385

Marka: Leica

Niwelator optyczny NA 524

Niwelator optyczny Leica NA 524. Zaprojektowane przez ekspertów dla profesjonalistów. Unikalna konstrukcja i najwyższa dokładność niwelacji Zaprojektowany do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych Szybkie i łatwe pomiary

Cena 1 559,00 zł
Więcej
Dostępny

Odniesienie: 0601094100

Marka: Bosch

Profesjonalna łata niwelacyjna GR 240

Wysokiej jakości, wytrzymały profil aluminiowy Rozsuwany do długości 2,4 m Umożliwia pracę w ekstremalnie trudnych warunkach Do GLL 2; GLL 3-80 P; GLL 2-80 P; GLL 2-50; GRL 400 H; GRL 300 HV; GRL 300 HVG; BL 200 GC; GOL 20 G/D; GOL 26 G/D Professional

Cena 280,44 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 840386-2

Marka: Leica

Niwelator NA 532 + łata+ statyw

Niwelator optyczny Leica NA 532. Zaprojektowane przez ekspertów dla profesjonalistów. Unikalna konstrukcja i najwyższa dokładność niwelacji Zaprojektowany do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych Szybkie i łatwe pomiary

Cena 2 009,00 zł
Więcej
Na stanie

Odniesienie: 840386

Niwelator optyczny NA 532

Zaprojektowane przez ekspertów dla profesjonalistów. Unikalna konstrukcja i najwyższa dokładność niwelacji Zaprojektowany do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych Szybkie i łatwe pomiary o  

Cena 1 659,00 zł
Więcej
Dostępny

Niwelatory optyczne Leica

Niwelatory optyczne Leica Geosystems to szwajcarskie urządzenia pomiarowe, których podstawowym atutem jest wysokiej klasy optyka. Oferowane rozwiązania wyróżnia jakość, precyzja i pewność rzetelnego wyniku.

Jakie niwelatory optyczne Leica oferujemy?

Niwelatory optyczne Lecia z serii NA to urządzenia znane z wysokiej precyzji i rzetelności pomiaru. Sięgają po nie profesjonaliści na całym świecie. U autoryzowanego dystrybutora marki Leica Geosystems w Polsce znajdziecie Państwo trzy rodzaje niwelatorów optycznych Leica z serii NA:

  • NA 300 – najprostszy i najtańszy model w ofercie marki,
  • NA 500 – urządzenie miernicze przeznaczone dla wymagających profesjonalistów,
  • NA 700 – instrument pomiarowy wykorzystywany przez inżynierów budownictwa i geodetów.

Wszystkie niwelatory optyczne z serii NA charakteryzuje wytrzymałość na pył i wodę, co w połączeniu z wysoką dokładnością pomiaru oraz prostą i intuicyjną obsługą urządzenia przekłada się na możliwość szybkiej i efektywnej pracy. W ramach każdej serii proponujemy klika modeli do wyboru, dzięki czemu możecie Państwo dokładnie dopasować produkt do swoich potrzeby i oczekiwań.

Niwelatory optyczne Leica w zestawach z dedykowanymi akcesoriami

W zależności od indywidualnych potrzeb Klientom oferujemy możliwość zakupu wyłącznie urządzenia lub niwelatora w zestawie z akcesoriami. Wybór zestawu to oszczędność czasu i środków finansowych – urządzenie jest gotowe do pracy praktycznie bezpośrednio po wyjęciu z walizki transportowej, a teleskopowy statyw umożliwia odpowiednie wypoziomowanie urządzenia w każdym terenie.

Posiadacie Państwo już niwelator optyczny Leica? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów. Akcesoria Leica podobnie jak instrumenty pomiarowe marki odznaczają się wysoką jakością wykonania i komfortem pracy.

Niwelatory optyczne Leica i Bosch w ofercie e-narzedzia.pl

W stałym asortymencie sklepu narzędziowego e-narzedzia.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór urządzeń pomiarowych. Oferujemy wysokiej jakości niwelatory optyczne Leica i Bosch, oraz akcesoria do niwelatorów, dzięki którym wybrane urządzenie można jeszcze lepiej dopasować do warunków panujących w danym środowisku pracy.

Klientów zainteresowanych uzupełnieniem parku maszynowego o niezawodne niwelatory optyczne zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże w optymalnym doborze urządzenia pomiarowego. W stałym asortymencie posiadamy również niwelatory laserowe Leica.

Śledź nas na Facebooku