• Autoryzacja Leica Geosystems

    Autoryzacja Leica Geosystems
  • Banner

  • Mapa dojazdu

Odkurzacze i dmuchawy
Odkurzacze przemysłowe i budowlane - e-narzedzia.pl

Odkurzacze i dmuchawy

Aktywne filtry

Odniesienie: 370245

Marka: SAMEDIA

Odkurzacz VAC 550 1x1150 W 13L

Odkurzacz Samedia VAC 550 Wysokiej klasy odkurzacz przemysłowy zaprojektowany i wyprodukowany w Europie. Specjalny system chłodzenia silnika gwarantuje wysoką niezawodność Standardowo wyposażony w filtr klasy M, może być doposażony w wysokiej jakości filtr Hepa H14 Antystatyczny wąż nie zbiera ładunków elektrycznych Zintegrowany system czyszczenia...

Cena 8 389,83 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 390334

Marka: SAMEDIA

Odkurzacz przenośny VAC 100

Pochodzący z nowej generacji kompaktowych odkurzaczy, VAC 100 to specjalny odkurzacz do drobnego pyłu, który można używać bez worka. Posiada również funkcję dmuchawy a także zasysania.

Cena 708,48 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odkurzacze przemysłowe i budowlane

Odkurzacze przemysłowe i budowlane znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych, warsztatach oraz fabrykach, a także w remontowanych i wykańczanych obiektach. Ich zadaniem jest usuwanie zabrudzeń, w szczególności pyłu, opiłków, kurzu oraz pozostałych zanieczyszczeń produkcyjnych i budowlanych.

Dostępne na rynku odkurzacze do zastosowań przemysłowych różnią się mocą oraz pojemnością, co przekłada się na wydajność pracy i możliwość usuwania nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Wybierając odkurzacze przemysłowe i budowlane warto zwrócić uwagę na propozycje znanych i cenionych producentów – ich wybór to gwarancja wydajnej i bezawaryjnej pracy urządzenia przez długi czas eksploatacji.

Czym się charakteryzują profesjonalne odkurzacze przemysłowe i budowlane?

Wysokiej jakości odkurzacze do zastosowań przemysłowych i budowlanych odznaczają się parametrami pracy, które korzystnie wpływają na jakość i komfort obsługi urządzenia niezależnie od miejsca jego eksploatacji. Wśród cech charakteryzujących dobre urządzenie tego typu na uwagę zasługuje z pewnością:

  • wydajny system chłodzenia, dzięki czemu urządzenie może pracować wydajnie przez długi czas bez obaw o przegrzanie i awarię,
  • wyposażenie w odpowiednie filtry oraz możliwość doposażenia odkurzacza w wysokiej jakości filtr Hepa H14,
  • wyposażenie jednostki w zintegrowany system czyszczenia filtra, który gwarantuje jego długą bezawaryjną pracę,
  • wytrzymała konstrukcja, dzięki której urządzenie może być bez obaw użytkowane także w przestrzeniach o podwyższonym ryzyku występowania uszkodzeń mechanicznych,
  • wyposażenie odkurzacza w koła ułatwiające transport jak i prace z urządzeniem.

Odkurzacze przemysłowe i budowlane – oferta e-narzedzia.pl

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Klientów reprezentujących różne branże oferujemy wysokiej jakości odkurzacze przemysłowe i budowlane marek SAMEDIA i Bycon. SAMEDIA to niemiecka marka oferująca urządzenia o wysokiej jakości, które z powodzeniem sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy. Bycon to z kolei marka, której jesteśmy wyłącznym importerem. Odkurzacze przemysłowe i budowlane Bycon zapewniają doskonałe parametry pracy i długą żywotność eksploatowanych urządzeń.

Klientów zainteresowanych zakupem odkurzacza przemysłowego lub budowlanego zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania do Państwa zastosowań. W asortymencie posiadamy odkurzacze dedykowane do obsługi obiektów w remoncie/budowie, jak również urządzenia wybierane przez stolarzy i zespoły monterskie.

Śledź nas na Facebooku