• Autoryzacja Leica Geosystems

    Autoryzacja Leica Geosystems
  • Banner

  • Mapa dojazdu

Przecinarki
Przecinarki jezdne spalinowe - Sklep e-narzedzia.pl

Przecinarki

Aktywne filtry

Przecinarki jezdne

Przecinarki jezdne to maszyny budowlane przeznaczone do realizacji prac w podłożu betonowym i asfaltowym. Przecinarki szczególnie polecamy do remontów nawierzchni, wycinania dylatacji, wycinania kanałów odwodnieniowych oraz naprawy torowisk. Klientów poszukujących wysokiej jakości maszyn budowlanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Przecinarki jezdne – sprawdź naszą ofertę

Jako wyłączny importer marki Bycon wprowadziliśmy na polski rynek przecinarki jezdne marki dedykowane do małych i średnich prac w podłożu betonowym i asfaltowym. W asortymencie posiadamy dwa modele urządzenia:

  • przecinarkę jezdną DFS-350H
  • przecinarkę jezdną DFS-500

Przecinarki jezdniowe DFS-350H

Przecinarki jezdniowe DFS-350H to maszyny o niskiej wadze, które doskonale nadają się do małych prac naprawczych w obrębie podłoży betonowych i asfaltowych. Maszyna zapewnia możliwość wykonywania cięć w trudnodostępnych miejscach, podczas gdy regulowany uchwyt i regulacja tylnych kół zapewnia pełną stabilność pracy. Przecinarka DFS-350H posiada regulacje głębokości cięcia oraz zabezpieczony przed pyłem wałek napędowy. Dzięki temu zapewnia bezawaryjną pracę w nawet najbardziej wymagających środowiskach pracy.

Przecinarki jezdniowe DFS-350H oferujemy w wariancie z silnikiem Honda GX160, Honda GX270 lub Loncin270.

Przecinarki jezdniowe DFS-500

Przecinarki jezdniowe DFS-500 to urządzenia odznaczające się większą masą, a co za tym idzie możliwością pracy w jeszcze bardziej wymagającym środowisku. Przecinarki DFS-500 bardzo dobrze radzą sobie z realizacją małych i średnich napraw oraz prac drogowych. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, iż posiada możliwość mocowania tarczy z dwóch stron, co zapewniaj jeszcze większy komfort pracy. Dodatkowo przecinarka została wyposażona w wałek odporny na pył, a system mocowania napędu tarczy zmniejsza wibracje i wydłuża jej żywotność.

Przecinarki jezdniowe DFS-500 oferujemy w wariancie z silnikiem Honda GX390 lub Loncin390.

Tarcze do przecinarek

Zależy nam na zapewnianiu kompleksowych rozwiązań, dlatego obok przecinarek jezdnych marki Bycon Klientom oferujemy również dostęp do szerokiego spektrum materiałów eksploatacyjnych – tarcz do przecinarek. W asortymencie posiadamy tarcze przeznaczone do cięcia różnych nawierzchni.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących funkcjonalności oferowanych maszyn budowlanych zapraszamy do kontaktu. Zespół e-narzedzia.pl z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia do Państwa wymagań.

Śledź nas na Facebooku