• Autoryzacja Leica Geosystems

  Autoryzacja Leica Geosystems
 • Banner

 • Mapa dojazdu

Brzeszczoty do wyrzynarek
Brzeszczoty do wyrzynarek - typ T, 2T, 1/4", Makita - e-narzedzia.pl

Brzeszczoty do wyrzynarek

Aktywne filtry

Brzeszczot to bardzo proste, a zarazem niezwykle funkcjonalne narzędzie wykonane ze stali narzędziowej węglowej (BCS) lub szybkotnącej (HSS). Na rynku narzędzi i elektronarzędzi dostępne są również brzeszczoty niejednorodne materiałowo. Ich charakterystyczna budowa pozwala na realizację wymagających zadań w obrębie obróbki materiałów, z którymi tradycyjne rozwiązania nie radzą sobie najlepiej. 

Uchwyty do wyrzynarek – Na co zwrócić uwagę kupując brzeszczoty?

O ile w przypadku pił szablastych większość producentów przyjęła jeden uniwersalny typ uchwytu, o tyle użytkownicy wyrzynarek przy zakupie brzeszczotów wciąż muszą zwracać uwagę nie tylko na przeznaczenie osprzętu i uzębienie, ale również na rodzaj uchwytu. Ze względu na kształt rozróżniamy cztery rodzaje uchwytów brzeszczotów do wyrzynarek:

 • typ T z jednym noskiem,
 • typ T z dwoma noskami (2T),
 • typ uniwersalny 1/4",
 • typ Makita.

Pracując z nowym urządzeniem najprawdopodobniej będziemy się zaopatrywać w brzeszczoty z uchwytem typu T, gdyż jest to obecnie jeden ze standardów stosowanych przez większość producentów. Wynika to przede wszystkim z możliwości szybkiego, a zarazem stabilnego mocowania brzeszczotu w maszynie. Możliwość szybkiej wymiany brzeszczotów wpływa na sprawność i jakość pracy. 

Brzeszczoty do wyrzynarek – oferta e-narzedzia.pl

Starając się dostarczać Klientom rozwiązania najwyższej jakości sklep z narzędziami e-narzedzia.pl oferuje szeroki wybór brzeszczotów do wyrzynarek marki Hawera. W stałym asortymencie posiadamy cztery rodzaje brzeszczotów do wyrzynarek dedykowanych do obróbki różnych materiałów:

 • brzeszczoty do wyrzynarek ze stali węglowej – osprzęt dedykowany do cięcia miękkich materiałów: drewna, płyt pilśniowych, miękkiego tworzywa sztucznego, 
 • brzeszczoty do wyrzynarek ze stali szybkotnącej – osprzęt przeznaczony do obróbki bardziej wymagających materiałów, takich jak metal, aluminium i metale kolorowe, 
 • brzeszczoty z węglika spiekanego – osprzęt dedykowany do stosowania w stali nierdzewnej, metalu i materiałach abrazyjnych.
 • elastyczne i niezwykle trwałe brzeszczoty do wyrzynarek z bimetalu. 

Oferowane brzeszczoty dostarczamy w szerokiej ofercie rozmiarowej, co umożliwia dobór narzędzia adekwatnie do realizowanych prac. Rezultat cięcia w znacznej mierze zależy od prawidłowego doboru brzeszczotów. Jeśli mają Państwo wątpliwości w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania zapraszamy do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości, zapewniając fachowe wsparcie na każdym etapie wyboru narzędzi i osprzętu. 

Śledź nas na Facebooku