• Autoryzacja Leica Geosystems

    Autoryzacja Leica Geosystems
  • Banner

  • Mapa dojazdu

Skanery 3D
Skanery laserowe 3D - e-narzedzia.pl

Skanery 3D

Aktywne filtry

Skanery laserowe 3D w hurtowni Profi Partner

Nowoczesne technologie pozwalają nam korzystać z coraz lepszych narzędzi, m.in. tych do pozyskiwania danych przestrzennych. Dzięki oferowanym przez nas skanerom laserowym 3D, nasi klienci zyskują lepsze możliwości projektowania i planowania przestrzeni.

Skanery laserowe 3D marki Leica to sprzęt z najwyższej półki, który znacząco przyspiesza pracę ekip budowlanych i biur projektowych, pozwalając na generowanie modeli 3D skanowanych obiektów. To rozwiązanie, które umożliwia wykonanie bardzo dokładnych pomiarów w zaskakująco szybkim tempie - warto zauważyć, że skanery laserowe 3D marki Leica należą do najszybszych na świecie. Dane dotyczące skanowanych obiektów skaner gromadzi automatycznie, nawet z większej odległości i bardzo precyzyjnie - pozwala odwzorować bryły budynków w projektach 3D, nawet w rozmiarach rzeczywistych.

Skanery laserowe 3D polecamy zwłaszcza osobom zajmującym się architekturą, inwentaryzacją budynków i instalacji przemysłowych, kartografią, geodezją i archeologią.

Jak działają skanery 3D?

Oferowane przez nas skanery wyposażone są w kompensator dwuosiowy i miernik kątowy, dzięki czemu zapisują obrazy z bardzo dużą precyzją i szczegółowością. Pozyskane dane są kompensowane na miejscu i przesyłane z miejsca pomiaru do biura. Korzystając ze skanerów laserowych 3D, można skanować obiekty nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak wysoka temperatura (do 44 stopni Celsjusza), duże zapylenie i wysoka wilgotność powietrza.

Śledź nas na Facebooku