Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wszystkie bestsellery
  • Autoryzacja Leica Geosystems

    Autoryzacja Leica Geosystems
  • Banner

  • Mapa dojazdu

Lista produktów marki Bycon

W roku 2005 specjaliści z Niemiec w dziedzinie wierceń diamentowych przynieśli do Chin najnowocześniejszą technologię tworząc nową Chińsko-niemiecką spółkę Bycon.

Elektronarzędzia Bycon - szeroki asortyment hurtowni

Planując jakąkolwiek inwestycję, musimy pamiętać o doborze odpowiednich narzędzi. W naszej hurtowni proponujemy szeroki wybór elektronarzędzi renomowanej marki Bycon - w ofercie posiadamy zarówno kafary, wiertnice i młoty udarowe, jak i korony diamentowe, ściernice i tarcze.

Są to produkty wysokiej jakości, które wielokrotnie wybierane są przez profesjonalnych wykonawców. Nasi doradcy z chęcią pomogą przy doborze odpowiednich narzędzi oraz opowiedzą nieco więcej na temat ich dokładnych właściwości, dzięki czemu decyzja o wyborze elektronarzędzi Bycon będzie o wiele łatwiejsza. Codziennie pomagamy naszym klientom wybierać taki asortyment narzędziowy, który cieszy się zadowoleniem użytkowników. Jakość obsługi i satysfakcja klienta są dla nas priorytetowe.

Bycon - elektronarzędzia i korony diamentowe

Na placu budowy coraz częściej wykorzystywane są korony diamentowe. Najważniejsze przy ich zastosowaniu jest ich odpowiedni dobór do prowadzonych prac - w tym celu zachęcamy do skorzystania z wiedzy naszych doświadczonych doradców.

Bycon to profesjonalny producent elektronarzędzi, który prowadzi wiele testów na swoich produktach, weryfikując ich wydajność i wytrzymałość. Liczne testy potwierdzają tylko fakt, że elektronarzędzia Bycon to najwyższa klasa produktów.

W naszej hurtowni oferujemy klientom szeroki wybór koron diamentowych do betonu i betonu zbrojonego firmy Bycon. Mocowania koron tej marki są wycinane laserowo, a ich kształt wpływa na większą wydajność podczas wiercenia. Z kolei zastosowana w koronach wysokiej jakości stal pozwala na ich wielokrotną regenerację. Nasza oferta koron diamentowych Bycon zawiera produkty o średnicy od 52 mm do 500 mm.

Aktywne filtry

Odniesienie: 1201120

Marka: Bycon

Mini kafar Thrall DPD-120, 2 suwowy

Mini kafar Thrall produkowany przez firmę BYCON jest idealnym urządzeniem do szybkich prac wymagających mocowania różnego rodzaju elementów w podłożu ziemnym. W zależności od modelu może mocować elementy stalowe, drewniane, kompozytowe, aluminiowe do średnicy 120 mm. (DPD 100 do 100 mm, DPD 120 do 120 mm)

Cena 6 751,47 zł
Więcej
Na stanie

Śledź nas na Facebooku