Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Banner

Lista produktów marki Leica

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich profesjonalnych rozwiązań, jak produkty firmy Leica Geosystems . Producent ten od wielu już lat słynie z dostarczania w pełni profesjonalnych urządzeń pomiarowych, takich jak np. dalmierze laserowe, dla licznych dziedzin budownictwa. Narzędzia Leica Geosystems wykorzystywane są w geodezji, budownictwie mieszkaniowym, pracach inżynieryjnych, różnych dziedzinach przemysłu i innych. Ze swej strony zapewniamy nie tylko dystrybucję, opartą na przejrzystych zasadach, lecz również specjalistyczne doradztwo.

Światowe marki w hurtowni Profi Partner - elektronarzędzia Leica

W asortymencie oferowanych przez nas produktów znaleźć można gamę niezawodnych elektronarzędzi i akcesoriów od światowych wiodących producentów. Jednym z nich jest szwajcarska marka elektronarzędzi - Leica. Jej produkty są popularne w ponad stu dwudziestu krajach na całym świecie. Wszystko za sprawą prawie dwustu lat doświadczenia tej marki w tworzeniu pionierskich elektronarzędzi pomiarowych.

Najlepsze pomiarowe elektronarzędzia Leica

Klienci cenią sobie niezawodność produktów tego szwajcarskiego giganta, wszystkie korzyści wynikające z użytkowania elektronarzędzi Leica oraz wsparcie techniczne i fachowe doradztwo pracowników Profi Partner.

Wśród produktów marki Leica znaleźć można elektronarzędzia, które pozwalają na precyzyjne gromadzenie, analizowanie i później prezentowanie danych przestrzennych. Oferujemy takie elektronarzędzia Leica jak:

  • wykrywacze instalacji podziemnych,
  • skanery 3D,
  • niwelatory optyczne i laserowe,
  • dalmierze,
  • lasery krzyżowe,
  • systemy sterowania koparkami.

Szerokie zastosowanie narzędzi pomiarowych

Elektronarzędzia Leica dostępne w naszej hurtowni są wybierane nie tylko przez klientów z branży budowlanej. Znajdują zastosowanie także jako rozwiązania pomiarowe w lotnictwie, motoryzacji i rolnictwie.

Zapraszamy klientów z różnych kręgów zawodowych, poszukujących topowych elektronarzędzi pomiarowych. Oferujemy sprzedaż oryginalnych elektronarzędzi Leica wraz z doborem odpowiedniego osprzętu i akcesoriów oraz profesjonalne wsparcie techniczne zarówno przed, jak i po zakupie.

Jest 67 produkty(ów).

Wyświetlam 1-16 z 67 elementów

Odniesienie: 912971-1

Marka: Leica

Laser LEICA LINO L6G-1 ZESTAW PROMO PIŁKA ADIDAS

Urządzenie Lino L6G jest podobne zarówno w budowie jak i zastosowaniu do Lino L6R. Ich wyróżniającymi cechami charakterystycznymi są trzy bardzo cienkie, przecinające się pod kątem prostym linie (dwie pionowe i jedna pozioma). Główna różnica pomiędzy opisywanymi modelami polega na kolorze generowanych wiązek – L6R wyświetla je w kolorze czerwonym,...

Cena 3 199,00 zł
Więcej
Dostępny

Odniesienie: 6014156-2

Marka: Leica

Wykrywacz instalacji podziemnych System Digicat DD120 + Torba

Wykrywacz przeznaczony dla specjalistów z branży budowlanej, którzy muszą zrozumie, co znajduje się poniżej placu budowy. Wykrywacz przewodów Leica DD 120 to prosty i intuicyjny w obsłudze instrument zaprojektowany do wykrywania i omijania instalacji podziemnych podczas prowadzenia wykopów.

Cena 4 850,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 872940

Marka: Leica

Wykrywacz instalcji podziemncych System Digicat DD130

Wykrywacz przeznaczony dla specjalistów z branży budowlanej, którzy muszą zrozumie, co znajduje się poniżej placu budowy. Wykrywacz przewodów Leica DD 130 to prosty i intuicyjny w obsłudze instrument zaprojektowany do wykrywania i omijania instalacji podziemnych podczas prowadzenia wykopów.

Cena 4 999,00 zł
Więcej
Dostępny

Odniesienie: 641982

Marka: Leica

Niwelator optyczny NA 720

Niwelator optyczny Leica NA 720. Najtrwalszy niwelator o wysokiej precyzji. Odporne na wstrząsy Łatwe w użyciu Wodoodporne „Najlepsza w klasie” optyka Wysoka dokładność pomiarów Pierwszorzędne wykonanie Wysokiej klasy kompensator o dużym zakresie działania Długi okres gwarancji

Cena 1 999,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku