Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wszystkie bestsellery
 • Autoryzacja Leica Geosystems

  Autoryzacja Leica Geosystems
 • Banner

 • Mapa dojazdu

Lista produktów marki Leica

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich profesjonalnych rozwiązań, jak produkty firmy Leica Geosystems . Producent ten od wielu już lat słynie z dostarczania w pełni profesjonalnych urządzeń pomiarowych, takich jak np. dalmierze laserowe, dla licznych dziedzin budownictwa. Narzędzia Leica Geosystems wykorzystywane są w geodezji, budownictwie mieszkaniowym, pracach inżynieryjnych, różnych dziedzinach przemysłu i innych. Ze swej strony zapewniamy nie tylko dystrybucję, opartą na przejrzystych zasadach, lecz również specjalistyczne doradztwo.

Światowe marki w hurtowni Profi Partner - elektronarzędzia Leica

W asortymencie oferowanych przez nas produktów znaleźć można gamę niezawodnych elektronarzędzi i akcesoriów od światowych wiodących producentów. Jednym z nich jest szwajcarska marka elektronarzędzi - Leica. Jej produkty są popularne w ponad stu dwudziestu krajach na całym świecie. Wszystko za sprawą prawie dwustu lat doświadczenia tej marki w tworzeniu pionierskich elektronarzędzi pomiarowych.

Najlepsze pomiarowe elektronarzędzia Leica

Klienci cenią sobie niezawodność produktów tego szwajcarskiego giganta, wszystkie korzyści wynikające z użytkowania elektronarzędzi Leica oraz wsparcie techniczne i fachowe doradztwo pracowników Profi Partner.

Wśród produktów marki Leica znaleźć można elektronarzędzia, które pozwalają na precyzyjne gromadzenie, analizowanie i później prezentowanie danych przestrzennych. Oferujemy takie elektronarzędzia Leica jak:

 • wykrywacze instalacji podziemnych,
 • skanery 3D,
 • niwelatory optyczne i laserowe,
 • dalmierze,
 • lasery krzyżowe,
 • systemy sterowania koparkami.

Szerokie zastosowanie narzędzi pomiarowych

Elektronarzędzia Leica dostępne w naszej hurtowni są wybierane nie tylko przez klientów z branży budowlanej. Znajdują zastosowanie także jako rozwiązania pomiarowe w lotnictwie, motoryzacji i rolnictwie.

Zapraszamy klientów z różnych kręgów zawodowych, poszukujących topowych elektronarzędzi pomiarowych. Oferujemy sprzedaż oryginalnych elektronarzędzi Leica wraz z doborem odpowiedniego osprzętu i akcesoriów oraz profesjonalne wsparcie techniczne zarówno przed, jak i po zakupie.

Aktywne filtry

Odniesienie: 6008615

Marka: Leica

Niwelator laserowy Rugby 610+RE 160 + Li-lon

Niwelator laserowy Leica RUGBY 610. Wyznaczanie poziomu Łatwy w obsłudze i niezawodny, niwelator z jednym przyciskiem nie pozwala na popełnienie żadnych błędów Maksymalna wydajność z detektorem cyfrowym Leica RE160

Cena 5 949,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 641982

Marka: Leica

Niwelator optyczny NA 720

Niwelator optyczny Leica NA 720. Najtrwalszy niwelator o wysokiej precyzji. Odporne na wstrząsy Łatwe w użyciu Wodoodporne „Najlepsza w klasie” optyka Wysoka dokładność pomiarów Pierwszorzędne wykonanie Wysokiej klasy kompensator o dużym zakresie działania Długi okres gwarancji

Cena 2 299,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Odniesienie: 641985

Marka: Leica

Niwelator automatyczny NA 730

Niwelator optyczny Leica NA 730. Najtrwalszy niwelator o wysokiej precyzji. Odporne na wstrząsy Łatwe w użyciu Wodoodporne „Najlepsza w klasie” optyka Wysoka dokładność pomiarów Pierwszorzędne wykonanie Wysokiej klasy kompensator o dużym zakresie działania Długi okres gwarancji

Cena 4 199,00 zł
Więcej
Na stanie

Odniesienie: 727588

Marka: Leica

Łata teleskopowa CLR 102-5m

Łaty teleskopowe, aluminiowe • poszczególne części wykonane są z wysokiej jakości aluminium • prosty mechanizm składania łat • podział i dokładność zgodne z normą DIN 18703

Cena 299,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku