• Autoryzacja Leica Geosystems

    Autoryzacja Leica Geosystems
  • Banner

  • Mapa dojazdu

Lista produktów marki Leica

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich profesjonalnych rozwiązań, jak produkty firmy Leica Geosystems . Producent ten od wielu już lat słynie z dostarczania w pełni profesjonalnych urządzeń pomiarowych, takich jak np. dalmierze laserowe, dla licznych dziedzin budownictwa. Narzędzia Leica Geosystems wykorzystywane są w geodezji, budownictwie mieszkaniowym, pracach inżynieryjnych, różnych dziedzinach przemysłu i innych. Ze swej strony zapewniamy nie tylko dystrybucję, opartą na przejrzystych zasadach, lecz również specjalistyczne doradztwo.

Światowe marki w hurtowni Profi Partner - elektronarzędzia Leica

W asortymencie oferowanych przez nas produktów znaleźć można gamę niezawodnych elektronarzędzi i akcesoriów od światowych wiodących producentów. Jednym z nich jest szwajcarska marka elektronarzędzi - Leica. Jej produkty są popularne w ponad stu dwudziestu krajach na całym świecie. Wszystko za sprawą prawie dwustu lat doświadczenia tej marki w tworzeniu pionierskich elektronarzędzi pomiarowych.

Najlepsze pomiarowe elektronarzędzia Leica

Klienci cenią sobie niezawodność produktów tego szwajcarskiego giganta, wszystkie korzyści wynikające z użytkowania elektronarzędzi Leica oraz wsparcie techniczne i fachowe doradztwo pracowników Profi Partner.

Wśród produktów marki Leica znaleźć można elektronarzędzia, które pozwalają na precyzyjne gromadzenie, analizowanie i później prezentowanie danych przestrzennych. Oferujemy takie elektronarzędzia Leica jak:

  • wykrywacze instalacji podziemnych,
  • skanery 3D,
  • niwelatory optyczne i laserowe,
  • dalmierze,
  • lasery krzyżowe,
  • systemy sterowania koparkami.

Szerokie zastosowanie narzędzi pomiarowych

Elektronarzędzia Leica dostępne w naszej hurtowni są wybierane nie tylko przez klientów z branży budowlanej. Znajdują zastosowanie także jako rozwiązania pomiarowe w lotnictwie, motoryzacji i rolnictwie.

Zapraszamy klientów z różnych kręgów zawodowych, poszukujących topowych elektronarzędzi pomiarowych. Oferujemy sprzedaż oryginalnych elektronarzędzi Leica wraz z doborem odpowiedniego osprzętu i akcesoriów oraz profesjonalne wsparcie techniczne zarówno przed, jak i po zakupie.

Aktywne filtry

Odniesienie: 864435

Marka: Leica

Laser krzyżowy Lino L2P5G

Leica Lino L2P5G generuje zielone linie i punkty laserowe, które są o wiele lepiej widoczne dla ludzkiego oka w porównaniu do światła czerwonego.

Cena 2 499,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku