Indeks: 21005 8
Marka: Heller
Dłuto płaskie SDS-max, 25x600 mm
Dłuto Heller płaskie z uchwytem SDS-max, o szerokości 25 mm i długości całkowitej 600 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Dłuto drążone SDS-plus, 22x250 mm to element wyposażenia, który ułatwia sprawne wykonanie zadań w odpowiednim materiale roboczym. Konstrukcja narzędzia wspiera stabilne prowadzenie i przewidywalną pracę.
Dłuta Heller są przeznaczone do pracy z kompatybilnymi młotowiertarkami i młotami. Ten wariant sprawdzi się przy zadaniach remontowych, instalacyjnych oraz wyburzeniowych, w których ważne jest dopasowanie rodzaju dłuta do materiału i typu mocowania.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość dłuta | 22 mm |
| Długość całkowita dłuta | 250 mm |
| Typ uchwytu | SDS-PLUS |
| Rodzaj dłuta | drążone |
Ten wariant sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy potrzebujesz konkretnego wymiaru i rodzaju narzędzia bez kompletowania większego zestawu. Dane techniczne ułatwiają szybkie porównanie z używaną maszyną.
Dłuto dobierz przede wszystkim do uchwytu narzędzia, szerokości roboczej oraz długości całkowitej. Właściwy wariant ułatwia kontrolę nad kuciem, skuwaniem lub wykonywaniem bruzd i ogranicza ryzyko użycia osprzętu niedopasowanego do zadania.
Heller rozwija osprzęt do prac budowlanych, montażowych i warsztatowych. Konkretne parametry techniczne ułatwiają szybkie porównanie kilku podobnych dłut SDS-plus lub SDS-max.
Ten wariant polecam do wykonywania rowków i bruzd, jeśli używasz maszyny z uchwytem SDS-plus i potrzebujesz narzędzia o konkretnym wymiarze.
Pomogę porównać szerokość, długość oraz typ mocowania z pracą, którą planujesz wykonać. Jeśli potrzebujesz pomocy przy doborze produktu, chętnie pomogę.
Dłuto drążone SDS-plus, 22x250 mm to praktyczne narzędzie do uzupełnienia wyposażenia przy pracach remontowych i instalacyjnych. Sprawdź dane techniczne i upewnij się, że wybrany wariant pasuje do posiadanej maszyny.
Indeks: 21005 8
Marka: Heller
Dłuto Heller płaskie z uchwytem SDS-max, o szerokości 25 mm i długości całkowitej 600 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 19622 2
Marka: Heller
Dłuto Heller szerokie z uchwytem SDS-plus, o szerokości 40 mm i długości całkowitej 250 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 22835 0
Marka: Heller
Dłuto Heller skrzydelkowe z uchwytem SDS-plus, o szerokości 22 mm i długości całkowitej 250 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 222530
Marka: Hawera
Opakowanie 20 dłut płaskich Hawera z mocowaniem SDS-plus o szerokości 20 mm i długości 250 mm, przeznaczonych do betonu, muru i kamienia naturalnego.
Indeks: 19771 7
Marka: Heller
Dłuto Heller gradzina z widia z uchwytem SDS-plus, o szerokości 32 mm i długości całkowitej 125 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 265764
Marka: Hawera
Dłuto szpiczaste Hawera SDS-plus o długości 140 mm służy do punktowego kucia, rozpoczynania przebić i rozbijania betonu, muru lub kamienia naturalnego. Pasuje do lekkich młotów SDS-plus.
Indeks: 21006 5
Marka: Heller
Dłuto Heller szerokie z uchwytem SDS-max, o szerokości 50 mm i długości całkowitej 400 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 21003 4
Marka: Heller
Dłuto Heller płaskie z uchwytem SDS-max, o szerokości 25 mm i długości całkowitej 280 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 139738
Marka: Hawera
Dłuto kanałowe Hawera SDS-max 32 mm x 300 mm służy do prowadzenia bruzd pod instalacje. Jest przeznaczone do pracy cięższymi młotami SDS-max.
Indeks: 2608690103
Marka: Bosch
Dłuto szpiczaste Bosch SDS-max R-Tec 400 mm do punktowego kruszenia betonu i muru przy użyciu młotów udarowych 5–12 kg.
Indeks: 265032
Marka: Hawera
Samoostrzące dłuto szpiczaste Hawera SW 30 mm o długości 400 mm służy do punktowego kucia i prac wyburzeniowych. Mocowanie SW 30 mm pasuje do ciężkich młotów udarowych powyżej 12 kg.
Indeks: 2608690167
Marka: Bosch
Szpicak Bosch R-Tec SDS-max 400 mm do punktowego kucia i rozkuwania betonu oraz muru, z konstrukcją ograniczającą zakleszczanie.
Indeks: 22885 5
Marka: Heller
Dłuto Heller płaskie z uchwytem SDS-plus, o szerokości 20 mm i długości całkowitej 250 mm. Opakowanie zawiera 5 sztuk.
Indeks: 21001 0
Marka: Heller
Dłuto Heller szpiczaste z uchwytem SDS-max, o długości całkowitej 400 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 31142 7
Marka: Heller
Dłuto Heller Enduro do płytek z uchwytem SDS-plus, o szerokości 40 mm i długości całkowitej 250 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 19621 5
Marka: Heller
Dłuto Heller płaskie z uchwytem SDS-plus, o szerokości 20 mm i długości całkowitej 250 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 265140
Marka: Hawera
Dłuto płaskie Hawera SDS-max RTec Sharp 25 mm x 400 mm służy do kucia w betonie i murze. Mocowanie SDS-max oraz długość 400 mm są przeznaczone do cięższych młotów udarowych.
Indeks: 16811 3
Marka: Heller
Dłuto Heller do płytek z uchwytem SDS-plus, o szerokości 75 mm i długości całkowitej 165 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 22833 6
Marka: Heller
Dłuto Heller do płytek z uchwytem SDS-plus, o szerokości 40 mm i długości całkowitej 250 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 28543 8
Marka: Heller
Dłuto Heller Enduro płaskie z uchwytem SDS-plus, o szerokości 20 mm i długości całkowitej 250 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 265765
Marka: Hawera
Dłuto płaskie Hawera SDS-plus 20 mm x 140 mm służy do skuwania i podkuwania betonu, muru oraz kamienia naturalnego. Mocowanie SDS-plus pasuje do lekkich młotów udarowo-obrotowych.
Indeks: 265030
Marka: Hawera
Samoostrzące dłuto szpiczaste Hawera SW 28 mm o długości 400 mm służy do punktowego rozbijania materiału i wykonywania przebić. Jest przeznaczone do ciężkich młotów powyżej 12 kg.
Indeks: 21007 2
Marka: Heller
Dłuto Heller szerokie z uchwytem SDS-max, o szerokości 75 mm i długości całkowitej 300 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 21010 2
Marka: Heller
Dłuto Heller zębate z uchwytem SDS-max, o szerokości 32 mm i długości całkowitej 300 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 28547 6
Marka: Heller
Dłuto Heller Enduro szerokie (lopatkowe) z uchwytem SDS-max, o szerokości 50 mm i długości całkowitej 350 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 19620 8
Marka: Heller
Dłuto Heller szpiczaste kwadratowe z uchwytem SDS-plus, o długości całkowitej 250 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.
Indeks: 2608690111
Marka: Bosch
Samoostrzący szpic Bosch SW30 o długości 400 mm do punktowego kruszenia betonu i muru podczas kucia oraz rozkuwania.
Indeks: 22886 2
Marka: Heller
Dłuto Heller szerokie z uchwytem SDS-plus, o szerokości 40 mm i długości całkowitej 250 mm. Opakowanie zawiera 5 sztuk.
Dłuto Heller drążone z uchwytem SDS-plus, o szerokości 22 mm i długości całkowitej 250 mm. Opakowanie zawiera 1 sztukę.