Przecinarka do betonu Zipper ZI-BES350Y
ZI-BES350Y
Ilość
Wysyłka: Następnego dnia i Zamówienia po 14:30
wysyłamy następnego dnia
roboczego.
Dostawa: za darmo i Po przekroczeniu wartości zamówienia
Dostawa:
gratis.
SimplyLease Logo
Leasing 36.78zł x 48 rat
Zadzwoń i zamów 601 904 908
Możliwe Raty 0% lub Leasing
Kup teraz i zapłać za 30 dni z PayPo
Opis
"
Produkt do użytku domowego / garażowego / ogrodowego. Nie nadaje się do zastosowań przemysłowych.
  • Cięcie na mokro i na sucho
  • Przystosowana do tarcz o śr. 300 mm lub 350 mm
  • Tarcza 350 mm w komplecie
  • W komplecie z wózkiem i zbiornikiem wody
Wyposażenie opcjonalne:
  • Tarcza diamentowa segmentowa
Cechy - Przecinarka do betonu Zipper ZI-BES350Y
Moc silnika 4,1 kW
Typ silnika 1-Cylindrowy 4-Taktowy OHV
Pojemność zbiornika 3,6 l
Paliwo Benzyna bezołowiowa (ROZ95)
Rozruch Linkowy
Głębokość cięcia 90° max. 110 mm
Tarcza diamentowa 300-350 mm
Emisja hałasu LWA 105 dB(A)
Waga (brutto/netto) 70 / 68 kg
Wymiar wysyłki szer/dł/wys 580 x 940 x 770 mm